Antalya Bilişim - Hakkımızda

Türkiye'nin ve Bölgenin Önde Gelen Yazılım Firması

Yazılım sektörünün, özellik web tabanlı yazılımlar ve web sitesi tasarımı konularında 15 yılı aşkın bir zamandır sektörde hizmet veren firmamız, Türkiye'de ilklere imza atmış, hizmetlerini ve çalışmalarını geliştirerek müşterilerine gelişmiş hizmetler üretmeye devam etmektedir.

Kobilere ve Esnaflara Yönelik İlk Hazır Web Paketi

Türkiye'de kobi ve esnaflara yönelik ilk hazır web sitesi projesini uygulamaya koyan ve kolay yönetim panelleri ile müşterilerin kullanımına sunduğu Webkobi yazılımı 2005 yılında devreye girmiştir. Bugün halen hazır web sitesi yazılımları ve internet sitesi paketleri ile sektörde önemli bir konumda hizmet vermeye devam etmektedir. Dünyada bir çok ülkeden uygulanan sistemi, Türkiye'de ilk olarak firmamız devreye sokmuştur.

Okullar için Hazırlanan İLK Hazır Web Sitesi Paketi

Okulların tüm ihtiyaçlarını karşılayan, uygun fiyatlı ve kolay kullanmlı olarak hazırladığımız Okul Web Sitesi paketimiz, Türkiye'de yine bir ilk olarak firmamız tarafından sunulmuş ve ülke genelinde binlerce okulumuz tarafından kullanılmıştır.

Valilikler ve Kurumlar ile Ortak Projeler

Okullar, devlet kurumları ile yaptığımız hazır web çalışmalarımızın dışında, ülke genelinde bir çok kamu kurum ve kuruluşyla birlikte farklı projelere de imza attık. Kars Valiliği ile ortaklaşa yürütülen Hasan Harakani Hazretlerinin tanıtılması amaçlı projenin internet sitesi tasarımı ve sosyal medya tanıtımı firmamız tarafından yapılmıştır.

Okul Öncesi Kurumları için Çalışmalar

Ülkemiz genelinde bir çok okul öncesi kurumumuz, anaokulumuz ile yaptığımız çalışmalar neticesinde web siteleri geliştirilmiş, okul öncesi şube müdürlükleri için tanıtıcı ortak platformlar hazırlanmıştır.

Sosyal Sorumluluğumuz Unutmadık, Unutmuyoruz.

+ Firmamız okullara kitap toplanması, kütüphane kurulması amacıyla yaptığı çalışmalardan dolayı 2005 yılında Türkiye milli olimpiyat komitesi tarafından FAİR PLAY DAVRANIŞ ÖDÜLÜ kazanmıştır. Kitap kampanyalarımız halen devam etmektedir.
+ Doğanın korunması, yeşilin saklanması ve çevreye olan duyarlılığın arttırılması amacıyla, firma olarak doğa sporlarına sponsorluk desteği vermekteyiz.
+ Amatör tiyatroların yazılım ihtiyaçlarını karşılayarak desteklememiz haricinde, firmamızın kendi amatör tiyatro grubu da bulunmaktadır.
+ Yazılım sektörünün geliştirilmesi amacıyla meslek okul ve yüksek okullardan mezun öğrencilerimize ücretsiz eğitimler vermekteyiz.
Basında firmamız hakkında çıkan haberleri okuyabilirsiniz.

TANITIM FİLMİMİZ

antalyabilisim.web.tr bir Kocaeli Bilişim girişimidir.

YASAL UYARI

YASAL UYARI : antalyabilisim.web.tr adresi Kocaeli Bilişim firmasına ait olup, Kocaeli Bilişim ürün ve hizmetlerinin Antalya'da bulunan kobilere daha iyi ulaştırılabilmesi amacıyla kurulmuştur. Kocaeli Bilişim firmamızın, Antalya'da da yazılım hizmeti verdiğini göstermek amacıyla bölgesel olarak antalyabilisim.web.tr adresi kullanılmıştır. Kocaeli Bilişim'in fiili olarak Antalya'da ofisi bulunmamaktadır. Müşterilerimiz antalyabilisim.web.tr üzerinden satın alacakları hizmetlerin, Kocaeli Bilişim tarafından sağlandığını kabul ederler. antalyabilisim.web.tr üzerinden kredi kartı ve banka havalesi ile satın alacağınız tüm ürün ve hizmetler Kocaeli Bilişim'e aittir.